Уцій справі він блукав потемки. від її розповідей у мене волосся дибки стало. він біг з вітром навзводи
Спасибо
Ответ дал: Гость
підсніжник
у нас зростає дуже багато квітів. та мені більще завсього подобається підсніжник. чим приваблює ця квітка? маленька квіточка на зеленій ніжці у білому капелющці ,дуже схожа на дзвіночок. це дуже ніжна квітка.
п ідсніжник –найкраща квіточка весни !
конвалія
добре у лiсi весною. на деревах з’явилися першi листочки . на поляні ростуть ніжні конвалії. конвалія — невисока трав’яниста рослина. у неї два широкі загост-рені листки. квіти в конвалії білі, схожі на маленькі дзвіночки. вони дуже пахучі.
конвалія — окраса весняного лісу
Ответ дал: Гость
це таке? запитуємо ми себе. все дуже просто.коли ти маєш повагу до себе це честь.коли ти не дозволяєш принижувати себе це честь.а ще честь це те що ти українець.честь служити батьківщині.ось як я розумію поняття честь.
Популярные вопросы