я розумію його так, що кожен полюбляє свою рідну домівку, рідний край. кожному хочеться додому, коли він у гостях, або у відрядженні.це прислів'я дуже схоже на російське "у гостях добре, а вдома кращє". вони дуже схожі по своєму значенню. кожна людина повинна мати свою рідну домівку "своє мило гніздо".
Ответ дал: Гость
слони-це найбильши з суходильных тварин,яки ныни жывуть на земли.висота африканського слона иноди сягаэ 4 м,а маса 10 тонн(самци бильши за самок).азийськый слон трохи менший и легший за африканського,маэ легши вуха та бывни.слони живуть групами,яки з найстарших,найдосвидчениших самок та иншых.
Популярные вопросы