україна багата на птахів. але вони не лише дарять нам радість від свого співу. птахи дуже потрібні. вони винищують шкідливих комах, зберігаючи дерева та наші врожаї. а ще хижаки їдять деяких з них. після смерті вони, як і все живе на землі, удобрюють грунт. без птахів природа була б набагато бідніша. тому їх треба берегти, як і усе що росте на нашій землі.
Ответ дал: Гость
стою із небесами сам на сам - один, без
сам не свій - дуже схвильований
з іншого тіста - не схожий на когось
перед самим носом - коли хтось уже був близький до мети
Популярные вопросы