2)я полюбляю не зиму, а весну, бо навесні розквітають дерева, літають метелики, цвітуть квіти.
Ответ дал: Гость
в майбутньому я бачу украину дуже мальовнычою державою.на кожний вулыци квитнуть каштаны.люды зустричають схид и захид сонечка ,и радиють новому дню.ось такою я бачу украину в майбутньому.
Популярные вопросы