україна багата на птахів. але вони не лише дарять нам радість від свого співу. птахи дуже потрібні. вони винищують шкідливих комах, зберігаючи дерева та наші врожаї. а ще хижаки їдять деяких з них. після смерті вони, як і все живе на землі, удобрюють грунт. без птахів природа була б набагато бідніша. тому їх треба берегти, як і усе що росте на нашій землі.
Ответ дал: Гость
коле - дієслово, колоти, недоконаний вид, теперішній час, 3-тя особа однини, і дієвідміна
Популярные вопросы