Розмірковуючи про плюси та мінуси телевізійної реклами треба визначитись, з якої точки зору потрібно зробити оцінку. давайте поміркуємо з точки зору споживачів. плюси: 1. можна швидко дізнаватись про нові речі (або подиї) 2. можна порівнювати властивості товарів чи послуг 3. для користувачів мабуть це все, на мою думку. мінуси: 1. телевізійна реклама дуже нав'язлива, її неможливо відключити. 2. ми не можемо знати напевно, яка саме якість продукту, що рекламують 3. ми не можемо обирати, яку саме рекламу хочемо бачити 4. реклама формулює наші вподобання без нашої участі з точки зору рекламодавця телевізійна реклама це клондайк. плюси: 1. візуальний та аудіальний ряд в сукупності приголомщливий ефект. споживач краще сприймає рекламу. 2. це легкий спосіб взаємодуї з дуже широкою аудиторією споживачів, тому що телевизор є майже в кожній квартирі. 3. брендування та надання солідністі. споживач запам'ятовує вашу торгову марку, та в магазині на підсвидомому рівні обирає саме ваш товар. 4. відносно невелиі затрати в перерахунок на одного споживача, беручи до уваги широту аудиторії 5. пространство для реалізації творчих ідей. завдяки відео формату можна втілити дуже широкий спектр візуальних та аудіальних форм. мінуси: 1. реклама обмежена за часом. найчастіше це 30-60 секунд. і за цей час треба встигнути зацікавити споживача. 2. негативне відношення до реклами з боку споживачів 3. імовірність переключення каналу під час реклами 4. висока абсолютна вартість - 1 хвилина рекламного часу коштує близько 4000 долларів сша, а також витрати на створення рекламного роліку. 5. реклама має відповідати потребам цільової аудиторії, тобто має транслюватись тоді, коли потенційний клієнт дивиться телевізор. наприклад, під чому під час футболу рекламують пиво а не памперси? тому що футбол дивляться чоловіки, яки люблять пиво.
Спасибо
Ответ дал: Гость
троянда-тендитна квітка яка має тоненький зелене стебло яке вкрито маленькими голочками.є багато-пелюсткова квітка.вона буває червоного,жовтого,білого,рожевого,дуже-дуже рідко чорного кольору.гарно пахне.
Ответ дал: Гость
вік живи - вік учись
навчання людини починається з народження і триває усе життя. спочатку люди навчаються у школі. ті, кому шкільних знать виявляється замало, продовжують своє навчання в коледжах або вузах. навіть коли людина йде працювати, вона не перестає навчатися. в процесі роботи людина постійно вивчає щось нове, тому що сучасні технології не стоять на місці.крім того, людина продовжує навчатися життєвої мудрості. адже неможливо знати усе про все, люди обмінюються своїм досвідом, і таким чином теж навчаються.
Популярные вопросы