калина - символ україни. як багато пишуть поети про цей символ. навесні і восени калина завсім різна.на весні вона цвіте, а восени красується своїми червоними . цвіте калина білими суцвіттями. милує око той білий цвіт такою вже ніжною вона стає, як тая дівчина молодая. за літо вона росте і вже восени стає червоною, як той мак у полі . тендітна і ніжна дівчина стає господарською жіночкою. так і калина свій ніжний білий цвіт змінює на червоний. восени калина чекає своєї пори коли нею похарчуються птахи, так калина приймає участь и в ланцюжку живлення у природі. ягідки калини кислі на смак, для людини вона частіше всього постає як ліки. можемо зробити висновок що не дарма поети так гарно і ніжно описують калину адже вона за усі пори року гарненька.
Ответ дал: Гость
у сучасному світі на першому місці знаходяться такі людські якості, як вміння заробити більше грошей та бути кращисм за інших. тому кількість випадків несправедливості, жорстокості та байдужості постійно зростає. але від цього ж всі : бідні та заможні.
неможна бути щасливим у жорстокому світі, де доброта, любов, дружба та повага нічого не варті. це треба змінити.
я вірю,що люди зупиняться у своїй гонитбі за визнанням через гроші. і доброта стане сучасним поняттям.
Ответ дал: Гость
у чому полягає мета життя людини.
спочатку ми повині дізнатися що таке слово "мета". мета-це коли людина чогось прагне і йде на все щоб її сдійснити. у кожного є з нас мета і яку ми хочемо здійснити. у мене, наприклад, мета закінчити школу з золотою чи срібною медаллю, поступити у найкращий університет та здобути вищю освіту, найти цікаву та прибуткову роботу та створити сім'ю.
отже, у кожної людини є своя мета яку він хоче здійснити, а щоб її здійснити потрібно добре над цим попрацювати.
Ответ дал: Гость
діалог-розмову дідуся з онуком про хліб та пшеницю з використанням сполучників підрядності, пропоную скласти так: - діду, а чого в україні так шанують хліб? - онучку, хліб - справжній скарб, що здатний прогодувати кожного з нас.- а чи важко виготовляють хліб? - так, люди тяжко працюють, щоб хліб потрапив до нашого з тобою столу. - може, розповіси мені трохи? - звичайно. спочатку люди обробляють землю та сіють пшеницю. потім збирають достиглу пшеничку та відправляють її на млин. там її переробляють на борошно. а далі, спробуй сам здогадатись, як виготовляють хлібчик. - мабуть, діду, потім борошно відправляють до пекарні, у якій кулінари випікають смачний хліб. потім вантажники завантажують його до машини та розвозять крамницями.- все правильно, онучку. але ж не лише хліб виготовляють з борошна.- а що ще, діду? - ще з борошна виготовляють булочки, бублики, печиво, пироги та пиріжки, пампушки та вареники. тож варто шанувати пшеницю, що нас годує.- дякую тобі, дідусю, за таку цікаву розмову! - звертайся, онучку!
Популярные вопросы