На мою думку, інтелектуальна праця варата поваги більше, бо не просто так нам усім знайом цей вислів: "сила є, розуму не потрібно". щоб працювати інтелектуально, людина повина багато чого знати та мати певні навички. щоб працювати фізично, не потрібно майже нічого, не потрібно мислити, як і що зробити. звісно ж, "усі професії потрібні, усі професіїї важливі", але особисто у мене більш поваги виникає до людей інтелектуального труда. бо, наприклад, як важко бути лікарем? як важко спочатку добре вивчитися, а потім ще й лікувати інших людей? або як важко бути вчителем, коли потрібно добре знати не тільки свій предмет, а ще й дитячу психологію.. усі ми різні і маємо різні можливості, але кожен повинен прагнути кращого та розвиватися якомога більше.
Спасибо
Ответ дал: Гость
усі свійські тварини походять від диких предків. найраніше, у середині кам'яного віку був собака; предками його були вовк і, можливо, шакал. наприкінці кам'яного віку були і свині, вівці, кози, велика рогата худоба, згодом — коні. свині походять від диких європейських і азійських кабанів, вівці — від диких європейських овець, кози — від гвинторогого козла, велика рогата худоба — від тура, коні — від тарпана і коня пржевальського. з глибокої давнини людина вела безперервний добір свійських тварин, залишаючи на розплід як плідників ті особини, в яких та чи інша спадкова ознака була найпомітнішою і найбільше задовольняла вимогам (економічним, естетичним тощо). усі інші особини не допускалися до розмноження і використовувалися для задоволення господарських потреб (на м'ясо, як робоча худоба тощо). спочатку цей добір був несвідомим (для задоволення потреб, без мети поліпшення чи виведення), а далі поступово почав набувати характеру примітивного методичного добору.
Ответ дал: Гость
нахвалявся мороз усіх у лісі . холодних вітрів, лтих хурделиць накликав і наказав їм заморозити всіх пташок і звірів.
вітри і хурделиці почали лютувати. вони заморозили всіх звірів і вже збиралися покидати ліс.
звірі дуже засмутилися, що їх заморозили і почали плакати.
але коли вітер і хурделиця майже покинули ліс, то в далині на зустріч їм йшла людина. вони почали лютувати. вітер дув з усієї сили. мороз намагався заморозити людину,але чоловік був дуже сильний. коли звірі почали плакати в них полилися гарячі сльози. ці гарячі сльози розморозили лід і вийшли на волю.
коли мороз побачив, що проти людини його сили не діють він злякався і відступив. ось так людина спасла ліс від заморозку і панування морозу лісом.
Популярные вопросы