Вперед,до перемоги! влітку сонце лагідне і тепле. дзвінко співає дзвінок на урок. щоби рано зранку всчтавати,треба раніше лянати. ми назавжди матимемо у серцях спогади про наших бабусь.
Спасибо
Ответ дал: Гость
то в мене були б крила, які підносили б підносили мене високо в небо, де серед хмаринок літають пташки. саме так, я, як, і вони, була б окриленою і вільною. піді мною розтилівся б увесь світ. я летіла б назустріч сонцю, огинаючи всю землю. і коли на неї опустилася б ніч, темна, з безліччю маленьких зірочок, які насправді є великими, дальніми, таємничими планетами,я повернулася б назад. не була б я досить щасливою, якщо думала б тільки про себе. я дуже хотіла б комусь , щоб він і багато інших були щасливими разом зі мною.
Ответ дал: Гость
осінь принесла з собою дощ і холодний північний вітер .гілки дерева згиналися від вітру,а листя мов птахи зривалося вгору .журавлі відлітали ,але вони були впевнені,що повернуться знову.
Популярные вопросы