Прочитавши казку, яку нам задала вчителька, я пішла гуляти. там зустрівши вовчика і катю, ми пішли к ним додому. коли ми прийшли, то відразу катя зробила чаю. поки вони розмовляли - міркувала про героїв тої казки. я запитала: "ви читали казку про незнайку? ", але вони відповіли: "ні! розкажи, будь ласка". розповідавши я малювала цього прекрасного хлопчика.
Спасибо
Ответ дал: Гость
як ти піклуєшся про свої зуби я піклуюсь про свої зуби.адже вони один раз на все життя .з дитинства батьки привчили мене чистити зуби вранці і вечором. постійно я ходжу до лікаря-стоматолога. обов язково виконую його поради.
Ответ дал: Гость
що таке природа? природа- це краса усього живого. але люди не поважають цю красу.вони її забруднюють, знищують,принижують.
щоб жити в злагоді з прииродою потрібно піклуватися за нею, любити, а саме головне не засмічувати.
Популярные вопросы