Умене розцвів вишневий сад. садівництвом я цікавилась ще з давніх часів, хотілось бути ближче до природи. адже садівник - це людина , яка не тільки садить дерева і піклується про свій сад, - це митець, який перебуває у гармонії з природою.
Спасибо
Ответ дал: Гость
з давніх-давен люди прагнули знань.
від одного покоління до іншого усно передавалися відомості про речі,що людям вижити: як добути вогонь,як хліб виростити,кого слід поважати,а кого ненавиді
зрозуміло,що здобуті народом знання,викладені письмово ,треба було укласти в найзручнішу форму,тож люди замислились: а як же це у прадавньому вавилоні,десь із чотири тисяч років тому,появилися перші "книжки".
отже,книжка не тільки дає змогу отримати знання і освіту,а й вчить,як на світі жить!
Ответ дал: Гость
підсніжник
у нас зростає дуже багато квітів. та мені більще завсього подобається підсніжник. чим приваблює ця квітка? маленька квіточка на зеленій ніжці у білому капелющці ,дуже схожа на дзвіночок. це дуже ніжна квітка.
п ідсніжник –найкраща квіточка весни !
конвалія
добре у лiсi весною. на деревах з’явилися першi листочки . на поляні ростуть ніжні конвалії. конвалія — невисока трав’яниста рослина. у неї два широкі загост-рені листки. квіти в конвалії білі, схожі на маленькі дзвіночки. вони дуже пахучі.
Популярные вопросы