холодний кінець зими сповіщає про теплий березень. чим холоднішим буде останній тиждень лютого, тим теплішим буде березень.
жовтень – батенько холодний, але листопад ще холодніший.
якщо взимку вітер подув з півночі — буде дуже холодно, а якщо зі сходу — то ще холодніше.
Ответ дал: Гость
я вважаю що потрібно гарно вчитися ,щоб досягти успіхів у житті.адже всюди потрібна наука.ніде без неї не обійтись.люди які не хотіли вчитися,прогулювали школу,не робили завдання нічого в житті не досягли.тому й нам дітям потрібно задуматись -чи хочемо ми чогось досягти? якщо так то нам потрібно вчитися ,вчитися і ще раз вчитися.
Популярные вопросы