Ядуже люблю животним. и мени дуже шкода животных в зимку. я кормлю синичек пшеницею.
Спасибо
Ответ дал: Гость
я дуже хочу стати дезайнером ! це цікава та недзвичайна професія.дезайн одягу я можу вигадати сама,який захочу.дезайнером не кожен може стати.ця професія мені подобаеться тим, що в ній что-то)ось чому вона мені
Ответ дал: Гость
якби я була призедентом я б зробила багато шкіл, дитсадків.
я б видала б гроші на дітячі будинки. для інвалідів зробила легке пересування. побудувала б сади, парки, алеї, санаторії, пансионати, літні табори, музеї, театри, вистави і кінотеатри. в школу купила б комп ютери.
для бідних людей збудувала домівки. ось що я б зробила якби була призедентом!
Популярные вопросы