Перед нами постав розкішний будинок у три поверхи.
Спасибо
Ответ дал: Гость
звичайно потрібно,адже якщо ти стараєшся добре вчитися то потім тобі буде легко на роботі , та з хорошими знаннями люди не пропадуть у житті! мені знається що краще добре вчитися ніж погано, та працювати на роботі на якій погано заробляють ! краще постаратися вчитися з малечку ніж вивчати вже на віці у 8 класі!
раджу - вчитися, та досягати успіхів у житті! вчися, людино, щоб і надалі бути людиною у житті!
Ответ дал: Гость
в народі кажуть- "слово не горобець ,вилетить не зловиш."і справді яку велику силу має слово .воно може ранити,розчавити,вбити.слово може розвеселити ,підбадьорити,піднести .як часто ми навіть не задумуючись над своїми словами раним серце близьких нам людей.слово вимагає обережного ставлення.і лише від нас залежить які слова добирати в срілкуванні з іншими людьми.не говори що думаєш ,але думай що говориш.
Популярные вопросы