коли я виросту, я хочу стати актрисою. ця професія дуже важка, але, в той же час цікава. знімаєшся в різних фільмах, ездеешь на гастролі в театри, знайомишся з різними акторами і режисерами. якщо я буду професійній актрисою то зможу показати навіть складні спектаклі, зможу показати почуття, свою красу і свій характер. щоб домогтися визнання, актрисі доводиться долати різні труднощі, необхідно грати складні і небезпечні ролі у фільмах і спектаклях.і коли я виросту я досягну успіху і стану актрисою.
Спасибо
Ответ дал: Гость
ми живемо щоб творити.кожна людина залишае після себе слід.хтось виростить дерево і зробить гарний сад,хтосьнапише пісню яка в будущем стане гімном,а хтось навіть народить і виросте сина який буде героем.ось в чому сенс !
Популярные вопросы