діалог на тему шкільного життя пропоную скласти так: - привіт, катрусю! чому тебе сьогодні не було в школі? - привіт, аліно! на жаль, я захворіла. - ой, щось страшне? - та ні, звичайна застуда. можливо, розкажеш мені, як справи в школі? - все як зазвичай. на мові сьогодні вивчали числівники, а на і повторювали пройдений матеріал. - а можеш сказати, що задали додому? - так, звичайно. з мови треба провідміняти числівники "сорок" і "сто тридцять п'ять". - записала. - з літератури потрібно вивчити вірш шевченка на сторінці підручника 147. а з ійської варто скласти твір на тему "мої весняні канікули". - дякую тобі. - а ще вчителька просила спитати, чи не хочеш ти брати участь у шкільному конкурсі "я - режисер"? - дуже цікаво, а що потрібно? - треба відзняти і змонтувати відео про школу. - це мені цікавить. подай заявку і за мене, будь ласка. - добре, одужуй! чекаю на тебе в школі! бувай! - дякую, бувай!
Спасибо
Ответ дал: Гость
коли ми граємо у компютерни ігри або дивимся телевізор, це все ми марно витрачаємо час, якщо хочеться відпочити краще вийдіть на прогулянку. а взагалі в вільну хвилину краще почитати якусь цікаву інформацію, або цікаву розповідь. на літніх канікулах можна прочитати декілька цікавих книг.
одже якщо хочеш зробити світ цікавішим, читай побільше книг, ця наука може пригодитися тобі в житті.
Ответ дал: Гость
зароблена копійка краща за крадений карбованець.
з'їдений перед роботою хліб вирощує ледарів.
і тисяча мудреців не дістане кинутий дурнем у криницю камінь.
Популярные вопросы