Мало, хто знає, але рідна мова на чужині ще милішою стає.чому? всі цим питанням.відповідь досить проста та лаконічна. все тому,що на чужині нашої мови ми зовсім не чуєм і нам хочеться її чути,але там своя мова.і кожен із нас в цей момент починає цінити свою мову тому вона стає ще милішою.
Спасибо
Ответ дал: Гость
не можна чекати милості від природи після того, що ми з нею зробили. велике творіння боже, колиска людства, втілення краси i добра. з перших кроків людини на землі вона годувала своїми , давала тепло . минали віки. людина розвивалася, розумнішала, вчилася користуватися дарами i силами i "довчилася", на жаль, до знищення хiросiми i нагасакі, до чорнобильської та японської катастрофи. а природа - це ж краса! це могутні ліси, горді гори, безмежні степи, це сонце чи місяць в небі. все це оспівано в народних піснях) i в творах великих митців.i краса ця щедра. ліси - дарують нам свіже, повітря. поля годують нас хлібом, на луках i степах пасуться тварини, що нам молоко i м'ясо. годують нас рибою i несуть наші кораблі водоймища. i все це добро просто гріх не шанувати, не берегти. адже людина сама - частинка природи. i щасливою може бути, лише за умови досягнення гармонії, в злагоді з довкіллям. в іншому разі вона перестає бути людиною. i так завжди. перетворила людина природу на свою служницю, намагаючись силою взяти її скарби - i тепер не оббереться лиха. споконвіку вважалося сенсом життя кожного: посади дерево, збудуй дім, вирости сина. нас на землі кілька мiльярдiв. якби ж то кожний посадив деревце! а якщо кожен знищить по дереву? ! схаменіться, люди! будьте людьми!
Ответ дал: Гость
склалы таке прысливя "всюди добре,а дома найкраще" тому, що всюды тоби те що ты любыш ,а дома теж саме але там твоя симя де жывуть твоии батькы.багато людей люблять буты де е ихни родыны .тому дома и в гостях добре, але краще де твоии батькы .
тому й склалы таке прысливя "всюди добре,а дома найкраще".
Популярные вопросы