я неодноразоаво задавала собі запитання: чому птахів треба берегти? ". що ж, я думаю насамперед для того, аби нам було спокійніше. ми рано-вранці можемо насолоджуватися співом цих чарівних створінь.
ну, головне берегти птахів для того, щоб вони захищали наші дерева від шкідників.
і просто для власного щастя, адже птахи приносять нам радість, навіть своїм виглядом.
я дуже люблю птахів!
Ответ дал: Гость
уу гостях потрiбно поводитись добре.в тебе повинна бути гарна поведiнка.якщо недобре поводитись тодiтебе бiльше не покличать.добра поведiнка повинна бути не тiльки у гостях але i вдома.
Популярные вопросы