если бы я был влшебником,я бы сделал много хорошиз поступков.и был бы этому рад этим поступкам,потомучто люблю делать хорошие вещи.я бы изменил нашу экологию,то в чём мы живем требует улудшения.
Спасибо
Ответ дал: Гость
на сьогодні в інтернеті дуже багато сайтів, які містять розв’язані і завдання з усіх предметів шкільного курсу навчання. втому числі є і портали, в яких зібрані твори з українськой літератури чи твори з зарубіжної літератури. створючи свій сайт, на сторінках якого ви зараз знаходитесь, ми не переслідували ціль - розмістити в себе українські твори по всьому курсу шкільної програми. хоча в нас ви знайдете збірку найкращих учнівських і абітурієнтських творів. більше того ми не рекомендуємо вам бездумно списувати тексти творів, розміщених на нашому порталі. для вашого розвитку і в плані підготовки до підсумковой державной атестації з української чи зарубіжної літератури це абсолютно нічого не дасть.
ось чому, ми на відміну від своїх конкурентів на перше місце ставимо - спільну творчу співпрацю з своїми відвідувачами. для нас головне, не дати готовий текст твору, а спонукати кожного відвідувача нашого сайту до творчої праці, самоудосконалення. тільки такий підхід, на нашу думку дасть можливість кожному хто забажає навчитись писати українські твори на рівні, який відповідає всім вимогам написання письмових робіт з української літератури шкільного курсу.
Ответ дал: Гость
если украинцы были бы как одна семья, то каждый бы развиваться и каждому в этой семье было бы свое место. у каждого человека есть право голоса и семья бы учитовавала бы их, ведь каждый человек индивидум. надо было бы учесть вкусы, мнения окружающих.
Популярные вопросы