Это означает то, что земля плодородная и на ней может вырасти все что угодно.
Спасибо
Ответ дал: Гость
я чомусь найбільше люблю осінь. і не така вже це сумна пора, як писав знаменитий поет; і не завжди за вікном дощ і сирість. для мене осінь - це запах багаття, на якому смажиться ароматне м'ясо; якийсь особливий повітря і абсолютно неповторний «глибокий» світло сонця. але найголовніше - це царство червоних, багряних, , жовтих фарб. на деревах тріпочуть перші жовті листочки, потім червоні,багряні, золоті. достигли сливи, груші, яблука. в повітрі пахне медовим ароматом. ще чорнобривці, жоржини поспішають доцвісти.
Ответ дал: Гость
природу потрібно охороняти.через те, що природа не охороняється забруднюєтся повітря і більше хворіють люди. щоб це зупинити потрібно не спричиняти війн, екологічних катастроф і лісових пожеж. адже наше здоров'я в наших !
Популярные вопросы