на мій погляд, батько й ненька – це найголовніші люди у нашому житті. вони дали нам життя. вони нам стати тією людиною, якою ми є. я вважаю, що той, хто не шанує своїх батька і неньку, не шанує інших, не буде гарною та вихованою людиною. наші батьки – це те, що повинно бути у нашому серці завжди, де б ми не були. я хочу сказати, що ми повинні їх поважати й шанувати тільки за те, що вони зробили для нас. адже батьки не можуть бути поганими та не піклуватися про майбутнє своєї дитини. батьки нам створювати свою думку, мріяти про майбутнє і робити мрії здійсненними. батьки – наче порт для корабля. вони зможуть порадити, , врятувати, а потім відправити до нових випробувань, до нових мрій, до нових успіхів, до майбутнього…
Ответ дал: Гость
якщо б я був чарівником, то робив би тільки добрі справи. добрі справи - це зцілювати, вчити, будувати для людей. люди бувають добрі і злі, тому-то потрібно пам'ятати, що доброта завжди перемагає зло. тому-то всі війни закінчуються миром і взагалі ніколи не починалися. якщо б я був чарівником, то робив би так, щоб вранці в кожен будинок заглядав сонячний промінчик і наділяв старших людей ідітей енергією і добром.
Популярные вопросы