Напевно, у всіх було питання: як гарно святкувати день іменинника, а якщо іменинник - це твій друг? напевно, перше, що ти згадаєш про іменини - це подарунки. а як їх правильно обрати? подарунок треба обирати "з душою" і потрібно обирати те, що хотів би ти на свій день народження. а якщо день народження в тебе, то за подарунок потрібно подякувати, бо твій друг чи рідний старався, вибирав його. друге - це святковий стол. якщо день народження у твого друга, то потрібно їсти все, бо він і його батьки старалися. на своєму дні народження можно не додаїдати, але краще з'їсти все, за компанію. проводжати гостей потрібно з усмішкою, і не забувши подякувати за те, що прийшли. так ти проведеш день народження друга або свій день народження вдало.
Спасибо
Ответ дал: Гость
я що ,якщо ти будеш поважати своїх батьків то вони будуть тобі.люди будуть тебе поважати. всі будуть розуміти що ти дуже любиш своїх батьків і не кинеш їх в біді.ти будеш давати примір дітям , що треба поважати своїх батька й мати.про тебе будуть казати ,як про доброго чоловіка.коли ти помреш ніхто тебе не забуде.поважайте своїх батька й матір і буде завжди добро у вас в домі!
Ответ дал: Гость
природу потрібно охороняти.через те, що природа не охороняється забруднюєтся повітря і більше хворіють люди. щоб це зупинити потрібно не спричиняти війн, екологічних катастроф і лісових пожеж. адже наше здоров'я в наших !
Популярные вопросы