якби в мене була чарівна паличка, я зачарувала б усі мікроби, які викликають хвороби. і всі були б здорові. а ще кожній кинутій матір"ю дитині знайшла б іншу, люблячу. я побудувала б будинки для безхатченків. зробила б так , щоб харчів та води вистачала на всіх.
коли б у мене була б чарівна паличка, я б начаклувала для совісті сильний голос. і тоді б чари більше були б непотрібні. бо люди не змогли чинити погано і немилосердно.
Ответ дал: Гость
я вважаю,що гарна та людина,яка має добре серце.людина,яка має добре серце,завжди в скрутну хвилину,зможе заступитися за сривдженого.тому добро завжди повертається до того,хто його віддає.
Популярные вопросы