Стин--коринь, н-суфикс, ый-закинчення, стинн-основа слова. землероб-складне слово., 2-корени : земл и роб, а е--зъеднувальна голосна. основа будэ всэ слово. премудр- основа слова, пре- префикс, мудр-коринь, ый-закинчення. ход-коринь, -ит-суфикс, -и-закинчення., ходит-основа слова.
Спасибо
Ответ дал: Гость
моє улюбленне заняття - це малювання.
спочатку я тривалий час розмірковую над сюжетом. картини видатних художників, придивляюся до людей на вулиці та в приміщеннях. і ось ідея твору вже оселилась десь глибоко у душі.
тоді я беру полотно, фарби, олівець, палітру та воду.
спочатку олівцем я роблю нарис. а, потім змішавши фарби,удосконалюю малюнок.
ще декілька дней поспіль свій твір і виправляю помилки. а потім виношу на суд ближніх і просто знайомих.
малювання - улюбленне заняття, яке не терпить метушні.
Ответ дал: Гость
найпершим поміж усіх квітів починає цвісти підсніжник.уже починаючи з перших чисел березня його позна побачити з під снігу.його маленька фіолетова а інколи біла голівка пробиває твердий холодний сніг.і тоді на зовні зявляється крихітна рослинка з широко позпущеною квіткою та вузькими листочками.ввечері рослина закриває свою квітку.а зранку з першими промінчиками сонця розкриває.я люблю дивитися як цвітуть підсніжники але ніколи не зриваю їх тому що вони занесені до червоної книги україни.нажаль підсніжник довго не цвіте тому уже на початку квітня його ніде не знайдеш.
Популярные вопросы