Жив був хлопчик та була в нього така зла мама що навіть не годувала.вирішив хлопчий від неї утікти,пійти до доброй сімї.йде йде бачить хатка стоїть а там жінка біля дому на лавочці сидить вирішв хлопчик до неї в сини попроситися.йшли роки за роками жінка одружилась та народила сина наступила зла осінь всі квіти зав'яли але вона забрала сина жінки.жінка росплакаласьй каже: -щож мені робити хто мого сина врятуе тай хлопчик котрий до жінки у сини попроситися каже: -я його порятую! а матір дала йому їжі та пити і він пішов. йде йде аж бачить печера в скалі вирублена. заходить а там осінь на троні сидить а біля трону син матері зв'язаний. говорить син осені: -осінь відпусти мого брата а якщо не відпустиш я тебе знищу . але осінь не відпустила брата.і взяв камінь тай кинув в осінь та розпалася вона.забрав він брата і пішли вони додому і жили вони стого часу дуже гарно!
Спасибо
Ответ дал: Гость
1)дневник.- тетрадь, записная книжка
2)портфель- сумка,папка
3)звонок-будильник
Ответ дал: Гость
надруковано статтю, вирішено , налагоджено зв"язок, нагороджено колектив, побудовано завод.
назва форми загальне значення відповідає на питання
безособова форма дієслова дія яку сприймаємо що зроблено?
Популярные вопросы