Пояснення:Гумор-це зображення смішного в життєвих явищах і людських характерах у доброзичливому, жартівливому тоні. Сатира-особливий іб художнього зображення дійсності, який полягає в різкому осміюванні негативного. Байка-уе невеликий, здебільшого віршований повчально-гумористичний чи сатиричний твір але гори чого змісту. Алегорія-наділення тварин, птахів, рослин рисами людського характеру. Вибачайте якщо є помилки :)
Популярные вопросы