щаслива людина- це дуже багатограний вираз. у кожної людини своє щастя. але я вважаю, що щаслива людина- це сімейна,добра,небайдужа до світу людина. у цієї людини завжди кожен день - це нова цікава весела історія. навіть, коли сталося лихо у житті,людина завжди повина радіти кожній своїй хвилині прожитій у світі.у такої людини завжди все гаразд зі здоров‘ям і сім‘ю. з такою людиною завжди хочеться спілкуватися і товаришувать.
Ответ дал: Гость
повість ирій навчила мене тому , що людиною можна залишитися скрізь. якщо у тебе є душа , розум ,якщо ти живеш за законами моралі й добра , тоді не має значення , де саме ти піднімеш голову до неба і будеш дивитися на зорі - в селі чи в місті.
Ответ дал: Гость
вона вміє ловити мух
що він зветься підберезник
вони називаються чорницями
Ответ дал: Гость
Хвороба - це втрата душевного спокою і гармонії.душевна гармонія - це цілісність почуттів. підсвідомість завжди намагається з безлічі почуттів і емоційних станів вибрати якесь одне і максимально його посилити. коли це почуття приємне, людина відчуває себе чудово. підсвідомість має бути вірним охоронцем, який завжди готовий прийти на виручку. як тільки ви помилилися, підсвідомість тут же говорить: «а що якщо спробувати так чи сяк? » а настрій як було чудовим, так і залишилося. чого переживати? ваше підсвідомість - це ваш могутній друг, воно повністю на вашому боці. разом ви непереможні.
Популярные вопросы