-лироэпическое произведение,то есть рассказ,изложенный в поэтической форме,,мифического характера.сюжет обычно заимствуетса из фольклора. часто кладутса на музыку.
песня-наиболее распространенная форма вокальной музыки,легко запоминапющийся ,поэтический текст.
Ответ дал: Гость
головна думка твору "наше відкриття" ⇒ допитливість друзів про навколишній світ.
план
1. бажання щось відкрити.
2. мурашник.
3. мурашина мова.
4. все заради науки.
власні відкриття на природі:
⇒ подорожник - справді лікувальна рослина, яку мені довелось використати як ранозагоювальний засіб. властивості подорожника мене здивували. він лікує не гірше таблеток та мазей.
⇒ дикий кабан - нічна тварина, яку я колись побачив у заповіднику нашого краю.
Ответ дал: Гость
вона мужня, рішуча з тверезим поглядом на життя. наталка добре усвідомлює нерівність між бідною селянкою і багатим возним. «ви пан, - говорить наталка возному, - а я сирота; ви багатий, п я бідна; ви возний, а я простого роду». ця розмова показує, що солянська дівчина розумніша за хитрого «юристу». наталка не лише кохає й страждає; вона здатна захистити свою гідність, нона бореться за здійснення своїх мрій, за своє щастя. ось чому розмова її з матір’ю про женихів показує її здатність до глибокої критичної оцінки людей.
Ответ дал: Гость
коло невеличкої хати рос вишневий садок. життя у цьому селі живе - співають дівчата, йдуть плугарі. біля цієї хативечеряє родина, у якій матір хоче повчати чомусь дочку, але співи соловейка не цього зробити. він так гарно співає, щоі повчати доню матір не хоче. вона покалала своїх маленьких діточоу спати тай сама задрімала, але соловійко не затих.у цій поезії нібито все просто, але автор тут повчає нас кохати родину, природу. вірш зачаровує аурою божественного затишку родинної злагоди. про цей вірш т. шевченка літературознавцями написано багато досліджень. надзвичайно простий, без особливих художніх засобів, він просто чарує своєю поетичністю. вражає те, що написаний він за похмурими тюремними ґратами. якою ж сильною була туга поета ш рідною україною, яка багата уява, щоб створити такий шедевр! чи є ще щось краще, ніж квітучий сад, мирна хліборобська праця, дружна родина, спів соловейка? про це мріяв усе життя й сам шевченко, хоч його мріям не судилося здійснитися. вірш став "візитною карткою" україни — квітучої, мирної, співучої та доброї.
Популярные вопросы