юрко: типовий хлопчисько-розбишака. для якого характерне пихате ставлення до інших, неповага до природи, жорстокість, нерозуміння моральних цінностей. це хвалько, який ставить свої інтереси на перше місце. постає в нашій уяві як приклад егоїзму та нікчемності. тобто, це негативний герой. але читач в кінці твору ще сподівається на його благорозумність, виходячи з сорому перед минулими товаришами.
Ответ дал: Гость
над тим як зробити життя цикавишим я замислююсь щодня.треба бути дуже доброю людиною,щоб життя счастливим було.треба усим ,слухатись батька та мати,добре вчитися.але цього треба хотити.в мене дуже багато друзив,я их дуже люблю,вони в мене дужи гарни.и вони роблять мое життя цикавишим.вчителя и бытьки мене доброму вчять,и я усим дуже вдячна.без них не було б таким цикавим мое життя.я б не змогла це сама зробити.
Ответ дал: Гость
если бы поллианна была бы моей одноклассницей,то я думаю.что наш класс относился к ней как к хорошему человеку и другу.я уверен(а),что поллианна нашла со всеми общий язык и её никто не обижал.я бы дружил(а) с поллианной и часто бы гулял(а) с ней,ведь в жизни не помешает дружить с таким весёлым и оптимистичным человеком.если бы у поллианны были бы плохие успехи,я бы с радостью () ей.на переменах мы бы играли и подготавливались к урокам.
я был(а) бы рад(а),если бы поллианна была бы моей одноклассницей!
Ответ дал: Гость
проблема важкої долі жінки-кріпачки, яка вимушена була все своє життя страждати і приховувати своє материнство.
Популярные вопросы