лиха зима сховається,а сонечко прогляне,сніжок води злякається,тихенько тануть стане, - і здалеку бистреньковона до нас прибуде,кому-кому любесенько,а дітям більше буде.
Ответ дал: Гость
Роксоляна чарiвна сила кохання у повiстi роксола
Ответ дал: Гость
я дуже люблю пригодницьку літературу . мене часто запитують чому . тому що вона цікавіша за інші жанри . там кожну хвилину щось відбувається авантюри , аварії , бої . найбільш мені подобається " льодові побоїщі" . це історія про те як полководець невский переміг шведів на чудському озері. як він не силою , а хитрощами переміг ворогів .
мені здається , що пригодницький жанр багато чому навчає
Популярные вопросы