Привіт Люба бабуся! В мене є гарна новина , я в школі отримала ів!
З української мови , там потрібно було розповісти якийсь цікавий момент з життя і я написала як ми з тобою робили вареники з вишня и. це було так класно мені так сподобалося, навіть в мами не виходять такі смачнющі вареники як в тебе!
Я напевно до тебе приїду на канікули і дуже хочу зробити пиріжки ми з мамою привезено всі інгредієнти .
Твоя онука Галинка
Спасибо
Ответ дал: Гость
який твій улюблений колір?
яку страву ти любиш?
чи є в тебе хлопець?
а скільки йому років?
яка страва йому довподоби?
чи любиш ти ?
який твій улюблений твір?
яка твоя улюблена книга?
чи твої шкарпетки у моїй сумці?
можна взяти твою ?
Ответ дал: Гость
над тим як зробити життя цикавишим я замислююсь щодня.треба бути дуже доброю людиною,щоб життя счастливим було.треба усим ,слухатись батька та мати,добре вчитися.але цього треба хотити.в мене дуже багато друзив,я их дуже люблю,вони в мене дужи гарни.и вони роблять мое життя цикавишим.вчителя и бытьки мене доброму вчять,и я усим дуже вдячна.без них не було б таким цикавим мое життя.я б не змогла це сама зробити.
Популярные вопросы