масленица получила свое название от того, что в этот период времени — последнюю неделю перед великим постом, разрешается употребление в пищу сливочного масла, молочных продуктов и рыбы. в православном () церковном календаре, этот период называется сырной седмицей, — неделя (седмица), следующая за мясопустной седмицей. в её продолжение устав предписывает воздерживаться от мяса (но не прочих скоромных продуктов), причём обычный пост в среду и пятницу отменяется; в среду и пятницу сырной седмицы не совершается литургия. в православной церкви считается, что смысл сырной седмицы — примирение с ближними, прощение обид, подготовка к великому посту — время, которое нужно посвятить доброму общению с ближними, родными, друзьями, благотворению.
дата начала масленицы каждый год меняется в зависимости от того, когда начинается великий пост. главные традиционные атрибуты народного празднования масленицы в россии — блины и гулянья.
Ответ дал: Гость
Твори / твори українською / характеристика максим гримач "максим гримач", вовчоктвір чому важливо знати історичне минуле країни? перегляди: 100історичне минуле – це життя людей, воно складається протягом багатьох століть.з історії країни ми дізнаємося про великих особистостей, таких як богдан
хмельницький, петро сагайдачний, козаки які билися до останнього але не здалися. ми прагнемо бути схожими на них, пам'ятаємо їх величезний внесок в розвиток нашої держави.треба знати головні історичні події, щоб знати, як жили наші предки, щоб не допустити колишніх помилок, не допустити катастроф.я
вважаю, що історія повинна бути одним з головних предметів для вивчення в школі, поряд з українською мовою і . важливо, щоб сучасне покоління не забувало історії своєї країни.
Ответ дал: Гость
7.б
8.г
9.а
10.стіл застелили скатертиною із полотна
11.арку прикрашав вінок, сплетений із зеленого листя.
Ответ дал: Гость
кожна людина спроможна керувати своїми емоціями, душевним станом. у всіх є право вільно висловлювати думку. хоча, у драмі кальдерона"життя-це сон", сехісмундо був обмеженим цим правом, живучи у в"язниці.він не мав власної думки, а лише піддавався громадській думці, через що він і став жорстоким по відношенню до оточуючих. його переповнювало почуття помсти, помсти батькові за тяжку долю. хоча наприкінці твору ми бачимо, як сехісмундо суттєво змінюється на кращу сторону, стає шляхетним. і тут ми розуміємо, що йому вдалось приборкати того звіра, що сидів у його душі. у сучасності ми навряд зустрінемось з такою ситуацією, тому що люди мають більше прав, і тому вони вільно висловлюють думки, без ніяких ущемлень. приборкати у собі звіра-означає контролювати свої емоції, перебувати у гармонії зі своїм внурішнім світом.тож, слід діяти обдумано,перед тим, як щось зробити.
Популярные вопросы