Олег Ольжжич помер від нацистських тортур,у нацитському таборі.9 червня 1944 року після останнього допиту його вночі закрили в камері а зранку він вже був мертвий
Спасибо
Ответ дал: Гость
сніг
осика
калина
сироїжка
перець
Ответ дал: Гость
добро и щедристь основа людського життя.я так вважала,вважаю и буду вважати.и я думаю що це добре.бо якщо ты добрий и щедрий до тебе будуть добре видноситися ,а якщо ти будешь поганою людиною,в тебе друзив,и до тебе вси будуть погано видноситись.и е ж такак приказка,що видношься до людей так як хочешь щоб видносились до тебе.
Популярные вопросы