ще змалку наші батьки ві нас у дитячий садок. пізніше, коли нам виповнюється 6 років ми йдемо до школи. а після закінчення школи ми вступаємо до вищого навчального закдаду. все це ми робимо для того, щоб здобувати знання, щоб набиратися життєвого досвіду, бо в наш час влаштуватися на роботу дуже важко, а розумні, грамотні, кмітливі фахівці дуже необхідні у всіх сферах діяльтості та науки. отже, якщо ми будемо наполегливо вчитися, то зможемо досягти великих успіхів, і будемо хорошими працівниками на благо нашої рідної країни україни! вчімся сумлінно і в нас буде забезпечене майбутнє! =)
Ответ дал: Гость
вони виникли, ще у первісному суспільстві і пов'язані із календарем. літній цикл: русальні, купальські, жниварські. зимовий: колядки, щедрівки. весняний: веснянки, трійця. кріпацькі, чумацькі, бурлацькі, рекрутські, солдатські.
Популярные вопросы