тося була спокійна, допитлива і розумна дівчинка, вона завжди ходила "по п"ятам" юрка, їй , коли він розповідав історії, які вигадував на ходу, вона милосердна, тому що хотіла сім"ї дикої качки.
Ответ дал: Гость
добро и щедристь основа людського життя.я так вважала,вважаю и буду вважати.и я думаю що це добре.бо якщо ты добрий и щедрий до тебе будуть добре видноситися ,а якщо ти будешь поганою людиною,в тебе друзив,и до тебе вси будуть погано видноситись.и е ж такак приказка,що видношься до людей так як хочешь щоб видносились до тебе.
Ответ дал: Гость
у баби язик, як у чорта мітла.
у бабів та у п'яних сльози дешеві.
була б моя бабуся — нікого не боюся.
баба діду рада.
Ответ дал: Гость
дружина державного діяча повинна бути відповідного статусу.
має бути елегантно вдягнена, повинна поводити себе виховано і ввічливо.
вона може чоловікові, якщо він попросить або буде не в змозі щось зробити.але якщо чоловік не хоче втручань в свої особисті справи , то дружина не повинна лізти в його справи.також дружина повинна доглядати за чоловіком,наприклад відпочивати чи рекомендувати який костюм надягнути.
Популярные вопросы