тема: успійовання "золотоголового" вічного міста - як свідчення високої культури народу.
ідея: утвердження незнищеності стародавнього києва, культури, духовного життя народу, тощо.
жанр: сонет
Ответ дал: Гость
народні пісні украіни є невичерпним фольклорним надбанням українського народу. величезна кількість пісень різних за жанрами і по нині зберігається в пам'яті людей та передається з покоління в покоління. багато пісень, звичайно, пі сучасній обробці із збереженням автентичних мотивів. слухаючи українські пісні, досить легко відчути надзвичайно тонке та гармонійне почуття смаку наших предків.сила музичної образності особливо впливала на красу поетичного узагальнення. така пісня дарувала достеменне естетичне насолодження та мала здатність підбадьорювати в хвилини суму, або розділити радість щасливих подій. ідейно-художні риси народної пісні україни і зумовили чималу роль, яку вона відігравала в житті людей, окреслюючи тим самим можливість і необхідність її всебічного використання. так наприкад, за пісні виховували молоде покоління, оспівували героїв, зустрічали свята тощо.
Ответ дал: Гость
дуже важливі для нас добрі слова, тому що вони радують нас, коли ми їх чуємо. вони можуть підтримати тебе в скрутну хвилину. погані слова навпаки засмучують людину, і від цього йому стає ще гірше. існує багато різних прислів'їв і приказок про добро і добрі слова. наприклад: добре слово, душу лікує, а зле калічить. ласкаве слово краще за солодкий пиріг. від теплого слова і лід тане». я прагну говорити добрі слова.
Ответ дал: Гость
іван франко жив в маленькому селі нагуєвичі. навчався спочатку в школі села ясениця-сільна (1862-1864), потім у так званій нормальній школі при василванському монастирі у дрогобичі (1862-1864). 1875 року закінчив дрогобицьку гімназію.
Популярные вопросы