народна мудрість говорить: "щоб справжньою людиною стати,треба добре працювати".отже,пряця-це першооснова людського життя,яка створила людину.а тому,мені здаеться,без праці немає справжньої людини.
ще одна народна мудрість гласить: "земля не може існувати без сонця,а людина без щастя".тому мені здаеться,що людина повинна бути ще і щасливою,мати гарних друзів.такою,на мою думку.має бути справжня людина.
Ответ дал: Гость
у гуцулів у більш давні часи, до появи ножиць ,обряд "пострижини" називався обтинанням(обрубуванням,рубанням).обтинання виконувалося сокирою,коли дитині виповнювався один місяць і вдруге - в рік повноліття.
(див: обряд обтинання).
Ответ дал: Гость
ніколи не можна брехать та показувати де і як сховалися діти або звірі,короче не
Популярные вопросы