вираз склалося на основі назви байки «лебідь, щука і рак» (1816) і. л. крилова (1769-1844): коли в товаришах згоди немає,на лад їх справа не піде,і вийде з нього не справа, тільки мука.одного разу лебідь, рак і щукавезти з поклажею віз узялися,і разом троє всі в нього впряглися; з шкіри лізуть геть, а воза все немає ходу! поклажа б для них здавалася і легка: та лебідь рветься в хмари,рак задкує назад, а щука тягне в воду
Ответ дал: Гость
книга - мій вірний друг і порадник книга — це скарбниця знань, яка містить духовні надбання багатьох попередніх поколінь. у моєму житті книга завжди посідала важливе місце. я пам'ятаю враження раннього дитинства, коли я познайомився зі своїми першими книжками — українськими казками — які мені читала мама. згодом, навчившись читати, я відкрив для себе захоплюючий та дивовижний світ, який дарують нам книги. які це прекрасні відчуття — розгорнувши милі сторінки, поринути у світ, який створив письменник своєю майстерністю, слідкувати за життям улюблених персонажів, вболіваючи за них та майже зливаючись з ними. книги — морська глибина, хто в них пірне аж до дна, той хоч і труду мав досить, дивнії перли виносить. (і. франко)
Ответ дал: Гость
внезапно смолкли крикливые птицы. откуда-то надвинулись серые тяжелые тучи. холодный ветер резко усилился. неожиданно сверкнула золотая молния.
Ответ дал: Гость
1. батько відпускає синів світом.2. на роздоріжжі.3. зустріч з вовком.4. викрадення жар-птиці.5. пригода з конем.6. обдурення панни.7. вовка.8. вчинок старших братів.9. оживлення дурня.10. щасливе закінчення мандрівки.
Популярные вопросы