"як говорила бабуся",(поки) баба з печі летить, сімдесят сім дум передумає,
мірила бабуся крюкой, та махнула рукою: бути по-старому, як поставлено!
Ответ дал: Гость
перша частина книга присвячена подорожі до ліліпутії – маленьких чоловічків, які досягли великих успіхів у і, будівництві та механіці. вони такими смішними, намагаючись здаватися великими міністрами, мудрими та розумними людьми. ліліпутія – це манесенька країна, але в ній такі самі проблеми, як і в ії. на чолі держави стоїть імператор. але його претензії такими смішними гулліверу, як він тримає «шестидюймового чоловічка» на долоні. імператор стурбований двома лихами в його країні. перше лихо – це те, що у ліліпутії існують дві ворожі партії тремексенів і слемексенів. причина їх ворожнечі – висота підборів. вони нагадують ворожі партії вігі і торі в ії. друге лихо це запекла війна з блефуском. причина цієї війни гуллверу здається смішною та незначною: жителі ліліпутії і блефуску ніяк не вирішать з якої сторони розбивати яйце: з гострої чи тупої. на мою думку це не така вже й значна причина, щоб влаштовувати війну. такою була війна ії з. імператор ліліпутії захотів за сили гуллівера завоювати всю імперію.
Ответ дал: Гость
маленька праця краще за велике безділля.кожному хочется нічого не робити,просто сидіти за компьютером чи гуляти на вулиці,але життя йде.краще зробити маленьку роботу чим просто сидіти без діла.наприклад якщо побачите на вулиці бабцю з тяжкою сумкою їй можна ,і добро добром повернется.навіть саме маленьке діло не залишится не поміченим.
Ответ дал: Гость
я дуже люблю пригодницьку літературу . мене часто запитують чому . тому що вона цікавіша за інші жанри . там кожну хвилину щось відбувається авантюри , аварії , бої . найбільш мені подобається " льодові побоїщі" . це історія про те як полководець невский переміг шведів на чудському озері. як він не силою , а хитрощами переміг ворогів .
мені здається , що пригодницький жанр багато чому навчає
Популярные вопросы