для початоку потрібно задатись питанням про яку правду тут говориться,що є правда,і що ж таке важливе шо ми шукаємо його в інших,а не в собі.багато філософів стверджували що знання себе це найважливіше у розвитку особистості.пізнай себе і перед тобою відкриються тайни всесвіту.мабуть тут мається на увазі що немає сенсу шукати правди в інших коли ти не маєш основ,ти всерівно нічого не побачиш.спочатку варто очистити власне око.наша людськість привикла до буденного бруду,і коли проявляються в розумі промені шукання істин,то через нечистість розуму світло тухне.прагення усвідомлення таких істин як "для чого ми живемо" "звідки душа моя" "що є вищий розум" ітд.важливо також задатись питанням в "яких" інших ми шукаємо правди.наше є відображеням нас.переважно будучи пустими тягнемось до пустого.і коли прагнем знайти більшу цінність ніж ця буденність то шукаємо "не в тих".і не розуміючи що шукаємо,не зможемо вибрати правильних вчителів.тому для початку варто розібратись в собі.
Ответ дал: Гость
'світ ловив мене але не спіймав'ці слова написані на памятнику григорію сковороді які скза він сам. під словом світ мається на увазі матеріальний світ від якого він завжди відмовлявся.григорій сковорода вважав що матеріальний світ здатний обмежувати духовне життя.тому ніколи не погоджувався на високі посади.
Ответ дал: Гость
тема- зображення боротьби народу та роль митця - поета у ній.
ідея- засудження жорстокості та жадібності багатіїв, уславлення сміливості, волелюбності та непідкупності народу та тих, хто його надихає.
Ответ дал: Гость
сулейман був милостливим, щирим, закоханим до нестями, він міг зробити усе заради своєї любки, він був розсудливим, мудрий правитель, вірний чоловік.
Популярные вопросы