мама - це саме важливе в житті дитини! дитина повинна любити і поважати маму, навіть не дивлячись на всі образи. тільки дитя знає, як любить його мама, адже дитя бачило серце матері всередині, ще коли мама була вагітна. ви повинні поважати маму, адже вона терпіла, коли ви були маленькими і не хотіли їсти кашу і кидалися ложками в стіну, показуючи що ви не хочете їсти. мама терпіла ваші сльози, коли ви вдарилися. мама вчила тебе ходити, розмовляти, дає тобі по трохи освіту, вона страждала за тебе. можливо ти зараз сильно любиш маму, але коли вона помре в тебе струмками поллють сльози, тому що ти не так часто проводив з нею час. поважайте свою маму!
Ответ дал: Гость
про все та идет ответ про все
Ответ дал: Гость
я думаю,що україна буде більш прибутнішою,всі люди стануть хорошими.
буде нова технологія: телефони,компютери та ін.
всі люди будуть щасливі.знайдуть багато нових видів тварин,рослин,дерев.також побудують нові магазини ,супермаркети.
Популярные вопросы