наші батьки – це мама і тато, а батьки наших батьків – дідусь і бабуся. тільки вони нічого не іють для своєї дитини, це вони в хвилину небезпеки ніколи не про себе, все віддадуть для того, щоб захистити свою дитину, не зупиняться ні перед якими труднощами, щоб їм жилось краще. вони тяжко , якщо їх дітей спіткало лихо, і розцвітають, стають молодшими, коли бачать, що їх діти виросли порядними людьми. все, що є в нас найкращого, все від них – рідненьких
Ответ дал: Гость
птахів треба годувати якщо ти не будеш їх берегти то вони помруть а якщо не буде птахів то дерев не буде тому що птах дятел вистукуе комах з дерев і тоді дерева не загинуть якщо не берегти птахів то не буде миколаїва
Ответ дал: Гость
1)обіцянка дядька дениса2)війна мами і тітки дори3)"випадково" помирились4)рак у жерелі свиснув( або дядько денис виконує обіцянку)
5)втеча груш6)мрії про пакульську бібліотеку та дорогу
7)стихі і вірші-се 8)історія корови маньки9)корова в бандеролі(це не обов"язково писати, по
10)невдале прощіння11)поїздка в ирій
Ответ дал: Гость
1. тема - зображення краси природи, прихід весни.
2. головна думка - автор передае у творі красу природи.
Популярные вопросы