якщо ті підеш вгості тобі там буде добре,але в дома краще.навіть,якщо ти поїдеш до бабусі ти будеш сумувати за домівкою.чому це так? -питають люди часто.бо в дома нам все знайоме ця квітка,ця іграшка.але ж в бабусі нам теж все знайоме! я це пояснюю так що ми просто суиуємо за своїми речами,домом.
Ответ дал: Гость
вчить любити батьківщину та народ більш, ніж своє життя. бути працьовитим . не витрачати дарма жодної години свого життя. наполегливо навчатися, ніколи не вважаючи себе досить досвідченним. йти до висоої мети, не дивлячись ні на які труднощі та переслідування.
Ответ дал: Гость
[й' у л а]
над звуком [а] ударение.
Ответ дал: Гость
птахів треба годувати якщо ти не будеш їх берегти то вони помруть а якщо не буде птахів то дерев не буде тому що птах дятел вистукуе комах з дерев і тоді дерева не загинуть якщо не берегти птахів то не буде миколаїва
Популярные вопросы