На мою думку, людина має бути хитрою в міру (як і все решта у світі). і використовувати цю якість лише тоді, коли вона дійсно необхідна: у випадку виникнення загрози життю та/або здоров'ю тощо. а от бути хитрим заради того, щоб отримувати користь не варто. взагалі, наш мозок влаштований таким чином, що людина може "загратися" і не помітити, як бреше сама собі і вірить у цю брехню. а все тому, що ми надзвичайно хитрі. за хитрощів люди до крадіжок та шахрайства, наприклад. за це, до речі, передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. тож будьте вкрай застережливі з цим! якщо ви відчуваєте, що ви надто хитрі - йдіть на курси акторської майстерності, або до театрального вузу і там розкрийте свій талант перевтілення на повну. щодо спілкування з хитрими людьми - намагайтеся якомога менше часу витрачати на таких осіб. просто пам'ятайте, що середовище прямо впливає на формування свідомості.
Ответ дал: Гость
як і решта неокласиків, рильський безпосередньо своєю творчістю не реагував на політичні події і протягом 1920-х років цілковито ізолювався від радянської дійсності, лише подеколи в одвертій формі (наприклад, у вірші «на світі є співучий лянґедок») чи у вигляді іронічних «відступів» (як у «чумаках» чи поемі «сашко») виявляв обурення проти ідейно-політичної та літературної атмосфери, що панувала тоді.
это стихи какие доказывают что он неоклассик
Ответ дал: Гость
кохання як квітка яка розкриває пелюстки.воно дуже схоже на весну.коли всі розквітають та знаходять собі партнера.я вважаю що весна схожа на гарну кохану квітку.з опису весни і кохання можно побачити що вони дуже схожі.багато хлопців запрошують дівчаток на побачення,купують квіти і говорять що їх
дівчина гарна як квіти і весна.вона мов ніжна сором'язлива дівчина яка
Ответ дал: Гость
українська історична пісня «зажурилась україна» змальовує той час, коли на нашу землю нападали татарські, турецькі завойовники вони палили міста і села, грабували, а молодих чоловіків, парубків, дівчат та дітей забирали в полон, щоб зробити рабами. із таким становищем не можна було миритися. пісня закликає всіх — од козака до бурлака — дати дружну відсіч нападникам, провчити їх. незважаючи на те, що йдеться про сумні й серйозні речі, твір пройнятий притаманним українцям гумором.
Популярные вопросы