мама - це людина яка виростила мене і доглядає за мною .деколи ми сваримось , але я її звісно вибачаю .якщо б не було моєї мами , то мене б не було б на світі .треба берегти матусю .вона - улюблена та найдорожча людина .
є свято , яке виражає те , що треба любити маму і не ображати її - це день матері !
матусю , дай ручки твої поцілую ,
за шийку тебе обійму ,
і щічки погладжу .
ти знаєш , матусю ,
як дуже тебе я люблю !
Ответ дал: Гость
1.любов олеся до зими. 2.спостережливість хлопчика.3.мрії олеся.чутливість до краси природи.4.укок малювання.непорузуміння вчительки.5.характеристика дядьками олеся.6.питання до діда прокопа.дід вчить хлопчика ,як треба жити.7.біль і образа олеся. 8.сон хлопчика. новий день
Ответ дал: Гость
1.як ти вітаєш, так і тебе вітатимуть.
2.слово чемне кожному приємне.
3.прислухайтесь до корисних і добрих слів, навіть якщо це дитяче лепетання.
4.ми маємо один рот, але два вуха, щоб більше слухати і меньше говорити.
5.який голос, такий і відголос.
Ответ дал: Гость
вірш написаний 1919р.
жанр: сонет, філософська лірика
тема: любов до природи й людини, всього живого і красивого.
ідея: автор показує радість життя та його неповторність.
основна думка: треба пройти догий шлях щоб зрозуміти та відкрити для себе "солодкий світ".
Популярные вопросы