Кожного дня юрко думав про той випадок, йому було дуже соромно повертатися влітку до села. він зрозумів, що брав від світу лише те, що задовольняло його примхи і не розумів поведінки дівчинки з чистою душею.
наступного літа юрко повернувся до села, як і раніше його радісно зустрічали хлопці, а йому було соромно дивитись їм в очі, але він тепер вислухав кожного і радів їхнім розповідям. він стояв і подумки шукав навколо тосю. і ось, нарешті, сором’язливо вона вийшла з хати з вудочкою, привітно усміхнулась юркові і запропонувала усім разом підти до річки.
Ответ дал: Гость
тема: розповідь про незабутні події
ідея: освітлення боротьби за волю
художні засоби:
епітети: історики майбутні,холодніх слів
метафора: холодних слів,вільних нив
заклик: мовчи,мовчи.о,тихше!
повтори: мовчи,мовчи
звертання: усторики майбутні
Ответ дал: Гость
-лироэпическое произведение,то есть рассказ,изложенный в поэтической форме,,мифического характера.сюжет обычно заимствуетса из фольклора. часто кладутса на музыку.
песня-наиболее распространенная форма вокальной музыки,легко запоминапющийся ,поэтический текст.
Ответ дал: Гость
слід сказати, що в біблії зібрано чимало зповідей, котрі ніхто не має права порушувати ( не вбивай, не кради, цінуй батька і матір ). це значить, що біблія вчить людей жити у суспільстві, точніше гідно жити. крім того біблія- це в деякому розумінні певна частина історії людей та народів, що дає нам змогу подумати над тим хто ми і звідки.
Популярные вопросы