-привіт.-мене звуть сніжинка.-а що ти робиш? -я починаю танути.-ні, не вмирай! я з тобою вже подружився.-на жаль я не зможу з тобою залишитися жити.-я буду сумувати про тебе-прощай.
Ответ дал: Гость
небо - здавалося пташиним морем , небо було блакитне та прозоре як дзеркальце
лелеки - як літаки кружляють над домівками , вертольотики ,
напиши автора бо я можу з иншого твору відповідь дати
Популярные вопросы