. я вважаю, що релігія дуже є по-справжньому праведним людям зберегтися в нашім суспільстві, подібно діамантам, які сіяють у купі каменів, ще не покрившись пилом і брудом.
саме такі люди вірять у духовне відродження суспільства й саме завдяки їм нас ще можна врятувати від моральної деградації. коли пишеш про любов і милосердя, мимоволі згадуєш поїздку в міському транспорті в годину пік. це видовище жахає. юрба народу з перекрученими злістю особами влітає у відкриті двері, давлячись і штовхаючись. ця картина прекрасно ілюструє «любов» друг до друга й безкорисливе «бажання ». що ж отут говорити про безкорисливість? про нього не може бути й мовлення. допускаю, що люди можуть родичам і друзям, але я дуже рідко спостерігаю цю картину серед незнайомих один з одним людей. все це змусило задуматися мене над питанням: «чому? » щоб вилікувати від хвороби, треба знати її причину.
любов , чесність, милосердя - без цих чеснот померає людська душа.
не потрібно зраджувати своїм принцрпам, але при цьму не бути жорстоким і байдужим до людей, які потребують твоєї .
Ответ дал: Гость
для кожної людини слово щастя має своє особливе значення, пов’язане з тим, як складається її життя. для багатьох щастя – це матеріальні цінності, забезпечене життя. для духовно багатих людей більшу цінність має можливість духовного розвитку та збагачення. іноді трапляється, що щастя – це те, чого не вистачає або зовсім немає в житті. тоді людина намагається знайти це, зробити так, щоб збулися її мрії, — і це вже для нeї щастя.
проте, мені здається, що в загальному, спільному для всіх значенні щастя – то гармонія.
не так багато треба нам у сучасному житті. у всіх є можливість працювати та забезпечити себе всім необхідним. а ось без спілкування людина жити не може. обмінюватися новинами, ділитися враженнями, дізнаватися про нові події та цікаві факти – це все закладено в природі людини. крім того, спілкуватися з цікавими людьми – велике задоволення.
Ответ дал: Гость
Ренесанс (від латинського renascor — відроджуюсь) — епоха, що прийшла на зміну середньовіччю; епоха, коли відроджувалося західноєвропейське мистецтво і література. ренесанс спочатку виник в італії, а потім поширився у європі у хіv–хv сторіччях. основною рисою мистецтва ренесансу було повернення до античних зразків. повертається античний ідеал краси, особлива увага звертається на людську особистість як таку, її цінність. поширюються гуманістичні ідеї, світогляд людей поступово звільнюється від середньовічних догм. у цей час європейська література творилася переважно латинською мовою. в укріїнській літературі того часу теж панувала латина, але деякі твори писалися книжною староукраїнською, старослов’янською та польською мовами. до україни ренесанс дійшов пізно і не охопив усіх видів мистецтва. ренесанс існував в україні у хvі ст. як естетична течія, яка злилася з українським бароко на початку хvіі ст. найскладніша проблема для кожного періоду — вироблення власного літературного стилю — так і не була розв’язана. серед найвідоміших представників українського літературного ренесансу були: павло русин, поет, що писав латинською мовою, письменник себастіан кльонович, що писав польською, та письменник, теолог та проповідник петро скарга.
Популярные вопросы