1вихваляння микити2 лис на торговиці3 микита у діжці з фарбою4 сюрприз "ранку"5 поява перед лісовими звірями6 проголошення себе царем7 царювання лисам8 роковини у микити9 кінець владарбвання
Спасибо
Ответ дал: Гость
запитання: який громадсько-просвітницький рух підтримувала о.кобилянська? відповідь: феміністичний. це був жіночий рух «товариства руських жінок на буковині», очільницею і ініціаторкою якого стала письменниця. під час діяльності руху жіноцтво порушувала важкі питання суспільного становища жінок. адже жінки, як і чоловіки, мали набути певних громадянських прав та свобод.
Ответ дал: Гость
минула гроза була дуже велика,сильна і дощова. після неї вся природа ніби ожила.гроза після себе залишає добро і зло.грози бувають різні великі, малі,але насправді це є прекрасне природне явище.
Популярные вопросы