мой лучший друг- животное. ведь только она выслушает и по истене.у животных развиты чувства .и именно по этому животные самые хорошие.
Ответ дал: Гость
как тебя зовут? у нас было такое же , и этот рассказ мы недавно читали
Ответ дал: Гость
який предмет почали вивчати головні герої в 6класі? (зоологія)
як звали дядька гната по вуличному? (фа-дієз)
на чому грав дядько гнат минулого року? (на мандоліні)
хто обізвав хлопців мухоловами? (вася)
що побачили хлопці коли побігли до озера вмитися? (відбитки здоровенних і страшних лап)
що вирішили робити хлопці після того як побачили відбитки? (піти в бібліотеку і взяти книжки з зоології)
хто придумав взяти курку замість кози для приманки? (сергій)
як назвали монстра що жив на річці? (митькозавр)
чому митько вкляк на місці коли побачив монстра? (тому що хотів потім усім розказати про митькозавра)
хто був насправді монстром? (василь)
Ответ дал: Гость
1.будемо один-одному.(взаємно тут не потрібно, тому що якщо 1 одному це вже взаємно)2.вам потрібно більш відповідально відноситись до роботи.(тому що тут змішані вищий й найвищій ступені порівняння, а цього робити не можна.)3.у чернігові нами були відвідані майже всі музеї. (тому що приїхавши тут ні до чього, навіть звучить не гарно)4.напередодні було придбано білу тюль.(бо накануні - такого слов ав укр мові нема, це рос слово укр літерами)
Популярные вопросы